kaylin

Film, kterým na sebe skutečně pořádně poprvé upozornil Amitabh Bachchan, ale není to jen jeho představení, je to především film Rajeshe Khanny, který hraje umírajícího muže, jehož příběh Amitabhova postava vypráví. Krásné, dojemné, ale ne zbytečně patetické, lidské a ani ty zpěvy tu nevadí, navíc to není hypermoderna. ()

Martin741

Pravom patri Hrishikesh Mukherjee /Anuradha 1960/ k najvacsim indickym reziserom Bollywwodu /aby bolo jasne, Hollywood je zidovsky a je mensi ako Bollywood, ktory je nezidovsky a robi filmy pre vacsi trh/. Dialogy, nadherna hudba, ktora ma dostala pomaly az do inych vesmirnych galaxii, a krasne tanecky, to vsetko ma neskutocne fascinovalo. Hoci na indicke filmy treba mat obcas plechovu prdel /2,5 hodiny je normalna dlzka/, tento sa dal velmi dobre zniest a rychlo ubehol. 100 % ()

mi-ib

Taková kombinace zasazení Pepina z postřižin do Ducháček to zařídí. Přišlo mi to nesmyslně afektované. Chápu, že umírání je smutné, ale prožívání okolí pacienta mi přišlo přehnané a nefungující. Nejsem z kamene, právě naopak, ale tento způsob snahy o zasažení diváka mi přišel velmi banální. ()