Haebyeoneuro gada

• Južná Kórea 해변으로 가다 (viac)
všetky plagáty

Skupinka přátel, kteří se znají jenom virtuálně se rozhodnou, že je čas se konečně potkat. Naplánují si tak dovolenou u moře. Doufají, že si užijí pohodu, pláž a žhavé slunce. Bohužel ale nepočítali s tím, že jim jejich plány naruší neznámý vrah, který se rozhodl, že všichni musí zemřít! (topr harley)

ricci.s

Celkom príjemná vyvražďovačka z čias, kedy bol tento žáner ešte v móde. Samozrejme ani tento film sa nevyhol pár nelogickostiam. Hlavný záporák je ťažko ranený a ledva chodí, ale aj tak je hneď za pätami svojej potenciálnej obete, dokonca ju predbehne. Prípadne scénka, keď auto narazí spredu priamo do stĺpa: Tu by ma zaujímalo, ako tá holka vlastne preletela, keď čelné sklo ostalo nepoškodené - asi jedine ponad neho, keďže auto nemalo strechu, akurát mi trošku nesedí gravitácia... (a samozrejme jej nič nebolo). Nevadí, Ázia veľa slasherov nenakrútila, takže sa im to dá odpustiť. Herci fajn, vraždy celkom podarené (najmä jedna zo záverečných scén so sekerou). Spočiatku som sa nudil, ale s pribúdajúcimi minútami sa to pekne rozbehlo. ()

Flipnic

Docela dobrý slasher, který překvapivě dodržuje zavedená klišé klasického amerického slasheru. Vrah není znám, odhalen až na konci. Pěkné herečky a sympatičtí týpci. Vechnp je na takové průměrné vlně, nijak neotravuje, docela baví, do toho nějaké ty mordy. Ty jsou v celku krátké, ale tvůrci si dobře vyhráli s "krví", tedy speciálními efekty. krev je hodně rudá a připomíná krev. Závěr je docela slušně šílený a brutální. Není to rozhodně špatné, navíc korejské filmy mají skvělý look, což platí i u tohoto hororu. Zajímavé a pro příznivce slasheru rozhodně obstojné ... ()

tombac

Tuctový jihokorejský slasher, nijak se nevymykající žánrovým klišé. Korejské puberťáky, kteří si vyjeli na výlet k moři, v něm vraždí psychopat, jenž zvládá odkráglovat někoho v lese a následovně poslat fotku zavražděného na mail vyděšené holčině. Odkrytí identity vraha je tradičně nepřekvapivé, gore průměrné (mnoho ho není). Hlavní lákadlo, Lee Eun-ju, si po tomto filmu asi musela udělat plastiku obličeje, neboť ve filmu jsem ji vůbec nezagistroval. Bloody Beach je zkrátka poměrně nazajímavá teenagerovská vyvražďovačka, jakých se rodí jedenáct do tuctu. ()

Sysel_CZ

Pěkný korejský slasher, takřka mu není moc co vytknout. Až na to, že mě do sebe nevtáhl tolik jako by býval mohl, a možná ještě na to, že některé vraždičky nejsou v záběru. Jinak bomba věc. ()