Série(5) / Epizódy(37)
Hrajú
Sanna Englund
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rainer Strecker
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Maria Mühe
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Mark Waschke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Oktay Özdemir
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Sebastian Bezzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mišel Matičević
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Alexander Beyer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Adam Bousdoukos
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Volker Michalowski
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Charly Hübner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Klaus Manchen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tatjana Alexander
Austrália
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Florian Bartholomäi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stratený (2014) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Annika Kuhl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Julian Weigend
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Johannes Herrschmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Bruno Schubert
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Strom prianí (2004) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Karl Alexander Seidel
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)