40. okrsek - Série 3 (2005) (séria)
Réžia:
Florian KernKamera:
Carsten ThieleHrajú:
Heinz-Werner Kraehkamp, Nana Krüger, Anne Kasprik, Horst Kotterba, Lenn Kudrjawizki, Eva Meier, Oliver Elias, Sebastian Bezzel, Ole Puppe, Victor Deiß, Robert Lohr, Esther Esche, Frank Witter (viac)Hrajú
Heinz-Werner Kraehkamp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Anne Kasprik
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Vikingovia (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Sebastian Bezzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ole Puppe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Victor Deiß
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Robert Lohr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Puma (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Esther Esche
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Frank Witter
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Maxi Mari Duck
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
HeliCops - Tím AK 1 (1998) (seriál)
Hans-Joachim Heist
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Silke Matthias
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Norbert Stöß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Maximilian Giertler
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Lena Sabine Berg
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Horst Günter Marx
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)