Epizódy(8)
-
Durchgedreht (S01E01)
-
Vermisst (S01E02)
-
Kopflos (S01E03)
-
Feiertage (S01E04)
-
Vollmond (S01E05)
-
Morgengrauen (S01E06)
-
Samstagskisten (S01E07)
-
Familienalbum (S01E08)
Hrajú
Martin Gritzbach
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Stefan Michel
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Wolfgang Häntsch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Bílé písky (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Chajim Koenigshofen
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Uwe Jellinek
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Bestvater
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Susanne Häusler
Nemecko
Najlepšie seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Katharina Kaali
Fínsko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Marie Munz
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Naša írska farma (2007) (seriál)
Oliver Wronka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Cornelius Schwalm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Christine Neubauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ruth Reinecke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Murat Yilmaz
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Dennis Grabosch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Axel Strothmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Liv Tullia
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ninon Bohm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Karsten Dörr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mareike Lindenmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)