Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

Zeck

Krvavá Mary aneb, když má menzes je fakt nasraná. Děsně amatérské, skoro jako studentský film. Strašidelné scény působí legračně, ty vážné jsou zase směšné. Nahotou film nešetří, dobře vyvinuté herečky nás svými prsy krmí hezkou část stopáže, ale to je bohužel jediné, čím film vynikal. Krvavé efekty jsou jak z osmdesátých let, herecké výkony totálně ubohé. Je to klasická sračka u které se budete skvěle bavit, postav je mnoho a mrtvých tím pádem také. 55% 23.08. 2010 ()

Fr

DIAGNÓZA: MENSTRUAČNĚ DISFORICKÁ PORUCHA..... /// V úvodu pobaví mamka s nůžkama v očičku, hezkej je taťka s držkou votevřenou sekerou a dívenka (jako) z obálky Kinga Diamonda. Těším se na béčko s kapkou hnusnýho vtipu. MARY, CHCEŠ SI HRÁT? Ano, s Mary ve ,,vodmašťovně“ nezacházeli moc hezky a po hezoučkým úvodu přichází předehra, která je rozvleklá, plná teenegerů připravujících se na sex a na smrt (což jim nedochází). Chcu zařvat: ,,80tky jsou zpátky!“ (kurva, ale rýmuje se to...) Nic, ani předehra by se neměla přehánět, ale uklidňuje mě fakt, že je děcek hodně. Zjevující se dívka s bobrem není moc strašidelná (...jo takhle... ty se ho bojíš? stačí depilátor...) a atmosféře nepomáhaj ani triky. Stupidní mlaďoši jen zapadaj do konceptu. Dívka přestává krvácet a krvácí krumpáč, sekyra, (zase) nůžky a (Erikovo?) péro. Už dlouho jsem neviděl tolik příšerně ječících ženskejch (u sexu, u chlastu, u umírání). Konec. Sláva! Hodina dvacet byla celkem dost na i na Blbý Béčko. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často mi mé okolí říká: ,,už seš zase ňáká divná, jestli nemáš krámy...“. 2.) Považuju ,,Útok rajčatového vraha“ za klasiku. 3.) Thx za titule ,,skoka“ a ,,schnecek“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX

Po úvodním Masakru jsem čekal nářez !! Běhěm hodiny se odehrávaly takové ty klasické teen Párty s fajn Kočkami, sexíkem atd.. tohle mě baví, tohle mám rád!! Jenže do toho se objevily céčkové vraždy s gumovými figurínami a já byl docela zklamán! Na konci, jako by se rejža vzpamatoval a začal opět slušný béčkový, krvavý Masakr jako na startu.. Nevím co si o tom mam myslet.. Bud v jistou dobu došly peníze, tak se na vraždy vysral.. a na konci opět prachy byly, tak se začal snažit.. za Tenhle Chaos tedy dávám 3*.. A to měl něběhnuto na krásnou Čtyřku ! ()

Hrabka

Začátek filmu sice naznačil, že by to mohl být solidní nářez, ale to se nakonec nestalo. Po několik úvodních, velmi hororových scénách jsem se těšil, co příjde dál. A co se nestalo, vyklubal se z toho nemastný, neslaný "horor" s teenagery a se spoustou zbytečných scén a keců. Ke konci se to díky poměrně svěží pointě, kterou jsem ale vytušil mnohem dříve, trochu rozjelo, ale celé to zabilo, jak se tomu často stává, hloupé chování postav. (Spoiler - Čtyři chlapi a dvě holky vyděšeně a uječeně utíkající před drobounkou holkou s krumpáčem jsou vážně k smíchu.) Na druhou stranu musím říct, že střih se povedl a některé hororové scény byly natočeny velmi mistrně. 40% ()

eraserhead666

Pusťte si to, užívejte a jakmile začnou úvodní titulky, tak to vypněte. O nic zajímavého nepřijdete. To nejzajímavější na tomhle filmu se totiž odehraje ještě před nimi. Předtitulková sekvence je parádní, jenže po úvodních titulcích jako bych koukal na jiný, mnohem slabší, film. Nudná, nezajímavá, krvavě samoúčelná srágora s dementními nesympatickými hrdiny. Tohle nezachrání ani Danielle Harris ve slušivé sukýnce a kozačkách. ()