playboxguest

Jedno se musí nechat - nic podobnýho jsem snad ještě v životě neviděla :-) A jedno je třeba uznat - ta věčně se opakující muzika trhá uši a drtí nervy! Ale na druhou stranu, zombie cvičení... XD Přesto jsem měla ke konci co dělat, abych tu hodinu dotáhla. A k tomu ta příšerná muzika!!! ()

choze

"STRETCH THOSE MUSCLES! THAT´S RIGHT! STRETCH THEM! (otráveně) NOT THAT MUSCLE!" Střihová taškařice pro horror fany kombinovaná s cvičící kazetou, kde Linnea rekapituluje na ukázkách ze svých fláků (ASSAULT OF THE PARTY NERDS, CREEPOZOIDS, SORORITY BABES IN THE SLIMEBALL BOWL-O-RAMA, NIGHT OF DEMONS, VICE ACADEMY) co obnáší korunka queen of scream. Musíte se v jednom kuse sprchovat, bojovat o život s monstry, vaši přátelé mutují, k tomu si na vás rejža občas vymyslí nějaký úlet typu "panenský tanec se dvěma motorovkami" (viz. HOLLYWOOD CHAINSAW HOOKERS, škoda, že z něj ukázali jen fotku stejně jako z Linneyna striptýzu na náhrobním kameni v NÁVRATU NOCI OŽIVLÝCH MRTVOL), zkrátka žádná sranda. A jak to vše zvládnout? Musíte cvičit! A to nejlépe ve vyzývavém spodním prádle. Aerobik pak můžete doprovodit joggingem okolo hřbitova, kde se k vám jistě přidají nějaké ty zombies a večer si s kamarádkami uspořádate holčičí mejdan (slumber party), kde si zacvičíte znova a možná přijde i maskovaný zabiják... Pro fanoušky tohoto hororového diblíka (prsa ukáže hned ve třetím záběru filmu) povinnost. ()

maestrum odpad!

Pokud nejste nějakým způsobem ujetí na hlavní představitelku tohoto braku, tak toto je video ničem jiném, než o ničem. Cvičme v rytme s mrtvolami (určitě naplní 5 minut Vašeho života), shrnutí pár záběrů z předešlých filmů a co v nich musela chudinka všechno dělat (samozřejmě bráno s nadsázkou). Jenže toto je už nadsázka nadsázky. Nic nemůže být přece tak špatné, aby se to nemohlo prodávat. A když už je to tak špatné, tak to nazvěme nejlepší z nejhoršího a zkusme vydat. Však ono si to kupce najde. ()

LION-MR.T

Tohle je úlet. Linnea tu sice rozebírá svoji kariéru,ale navíc nám tady zacvičí,stejně tak i stihne si zacvičit se zombíkama nebo se svými kamarádkamy. Párkrát jsem se usmál a divil se co všechno je tahle holka schopna natočit a super úvodní titulky. Jsou při jejím sprchování. ()

• Byt, kde se děj odehrává, je plný plakátů s filmy, ve kterých Linnea Quigleyová hrála. (LION-MR.T)