Poľsko,
2002, 30 h 47 min
(Minutáž: 46–55 min)
Epizódy(38)
-
Cena zdrowia (S04E01)
-
Niebezpieczna fascynacja (S04E02)
-
Sercowe rozterki (S04E03)
-
Ambulans w potrzasku (S04E04)
-
Pacjent w zalotach (S04E05)
-
Ostatnie słowo (S04E06)
-
Taneczny układ (S04E07)
-
Siódme przykazanie (S04E08)
-
Niebieska sukienka (S04E09)
-
Tragiczna pomyłka (S04E10)
-
Sądny dzień (S04E11)
-
Kłusownik (S04E12)
-
Uratujcie moją mamę (S04E13)
-
Kłopotliwa miłość (S04E14)
-
Sąsiedzka pomoc (S04E15)
-
Tajemnica Agnieszki (S04E16)
-
Lekarski debiut (S04E17)
-
Awaria (S04E18)
-
Ludzki weterynarz (S04E19)
-
Biała niedziela (S04E20)
-
Pierwsza miłość (S04E21)
-
Kawalerski wyskok (S04E22)
-
Rozwiane nadzieje (S04E23)
-
Wybuch (S04E24)
-
Śmiertelna diagnoza (S04E25)
-
Po drugiej stronie życia (S04E26)
-
Apetyt na wszystko (S04E27)
-
Rozpaczliwa oferta (S04E28)
-
Oskrzelowy song (S04E29)
-
Tajemniczy pasażer (S04E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Magdalena Kizinkiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Zofia Jarończyk
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Yaya Samake
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Karla Popaz
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Waller
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Michał Walczak
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Lidia Korsakówna
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Stelmaszyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Marek Ślosarski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Peter J. Lucas
Poľsko
Najlepšie seriály:
Agent (2007) (seriál)
Pohotovosť (1994) (seriál)
Alias (2001) (seriál)
Wojciech Skibiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Radosław Kaim
Poľsko
Najlepšie seriály:
Pán času (2005) (seriál)
Wallander (2008) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Agnieszka Krukówna
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maria Raif
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Diana Kadłubowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Ostuda (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maciej Robakiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Maciej Dowbor
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Julita Kożuszek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Anděl smrti (2020) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dorota Kolak
Poľsko
Najlepšie seriály:
1983 (2018) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Nelegálne (2018) (seriál)