The St. Francisville Experiment

všetky plagáty
Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, 2000, 79 min

Dellamorte

Ďalšia pseudo / paranormal / maybe true / .... do večeráku naformátovaná udalosť. Tento x bez ťažkotonážnych rozklepávačiek - síce priskočili , no nedostala som klepku ( asi sa našiel statív na kameru ) .Musím priznať , že ak sa v tomto trende bude pokračovať , tak znenávidím už len podobný scenár a na filmovačku ani nepočkám. Nebudem sa unúvať zostavovaním rebríčkov , ktorý bol lepší a ktorý menej . Kým sa toho neujme rejža s bezchybným trávením a na doteraz natočené predjedlo sa vykašle , ak nevyvrhne niečo originálnejšie , tak to balím do deky. Toho neúnavného pobehovania po schodoch a po cimrách , baterkovania , kadejakých seansov , nekonečného hľadania démonov , bubákov a iných spook-ov mám už pokrk. Do dnešného dňa si to udržalo moju zvedavosť aj milosrdné bodíky - počkám ešte na 1 pokus a keď aj ten vyrazí rovnakým smerom - s danou témou končím. P.S. to zaradenie...komédia je výsmech - TED komédie nerieši , rukopis má totiž z ďaleka čitateľný. PPS. Ak by sa doteraz všetko rovnako naladené mrsklo do 1ho snímku , tak by sa pár nadšencov od blaha rozsypalo. ( Ja s nimi ) ()