Tennis no ódži-sama

• Japonsko Tennis no Ouji-sama (viac)
Animovaný / Akčný / Komédia / Športový
Japonsko, (2001–2009), 75 h 52 min (Minutáž: 22–25 min)

Predloha:

Takeši Konomi (komiks)

Džunko Minagawa, Kaori Jamagata, Reiko Kiuči, Takaši Macujama, Takehiro Hasu, Kacujuki Koniši, Mika Sakenobe, Fujuka Óura, Hozumi Góda, Nozomu Sasaki (viac)

Recenzie používateľa Genryuusai k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2001) (S01)

Anime se 178+ díly, kde se pořád dokola jen hraje tenis? I tak se dá POT popsat. Kdokoli by ale chtěl vyvozovat závěry jen z toho, měl by se nejdřív podívat na pár dílů. Nechápu jak to tvůrci dokázali, ale až na pár hluchých míst kolem finále turnaje Kantou je to alespoň podle mě dokonalý shonen. Je sice pravda, že je tam hodně nereálných věcí, ale tenis je jen tenis a bez nereálných schopností hlavních postav by to nebylo ono) Navíc se na POTu podílejí 2 z mých nejoblíbenějších dabérů (hlasy Tezuky a Eijiho), takže nemůžu jinak než za 5*. Taky bych ještě chtěl dodat, že ke konci se to zlepšovalo a zlepšovalo (stejně jako schopnosti Echizena) a na pokračování ve dvou OVA se vážně těším. Lleyton Hewit, mada mada dane. ()

Zenkoku taikai hen (2006) (S02)

Se seriálem to má společného pramálo. Ale i tak je scénář docela ok. Pokud se ale tenhle film chtěl stylizovat do něčeho, na co se může podívat i někdo, kdo neviděl seriál, tak to se hrubě nepovedlo. Taky se mi nelíbil herec, co hrál Echizena a podceňování některých mých oblíbených postav.)) Tohle je komentář a hodnocení hraného filmu, který tu byl předtím, ne National Championship OVA, co je tady teď. Ta je skvělá. ()