Za bouřlivé noci, jsou divadelní producent, jeho sekretářka, a dramatik Prescott Ames nuceni hledat útočiště v domě Dr. Kenta poté, co jejich auto dostane smyk a sjede ze silnice. Jedna pacientka Dr. Kenta, která se nachází v domě, se chová velmi podivně, zřejmě kvůli tomu, že je dnes výročí zavraždění jejího manžela. Na večeři začne skupina diskutovat o oné vraždě, když v tom zhasnou světla a hned na to se začnou dít první hrůzostrašné události... (Caelos)

kitano

Celkom zaujimave do akej minulosti siahaju mnohe napady, ktore sa vo filmoch pretrepavaju do teraz. V tomto slusnom atmosferickom horore ide zhruba o tom, ze skupina ludi je pocas burky uveznena v jednom dome. Coskoro jedna osoba za zahadnych okolnosti zomrie a neprijemne udalosti pokracuju....pripomina vam to nieco? Zamok hrozy, Dom hrozy? Identita? Aj napriek svojmu veku film ma slusnu atmosferu a mrazive sceny, no cakal som trochu dramatickejsi zaver. Avsak vzhladom na jeho vek, vskutku zaujimavy film. (6/10) ()

Campbell

Partička lidí vyšetřuje vraždu a nemůžou ven z domu, klasická směsice hororu, noiru a krimi jak to bylo v 30 letech zvykem Ale hlavně romantiky, proč jí tak moc chtěli do každého filmu? Nerozumějte mi špatně ale tady jsem si jí dost všímal a dost mě štvala, a co mě taky štvalo byl neuvěřitelně labilní konec. Kterej byl fakt k smíchu, nicméně se jedná o slušné béčko který mě nějak nepoškodilo a občas i pobavilo. Ale stačí jednou a konec. ()

Oktavianus

Klasická béčková podívaná z třicátých let - a to jedna z těch lepších, vznikly daleko větší hrůzy. Poplatno době je tam třeba přežít "humor" - třeba tlustý divadelní producent a jeho asistent působí jako postavičky z ne právě povedené grotesky, protože bezpochyby ani v té době se nikdo, natož dospělý chlap, nerozklepe hrůzou a nezpitvoří se mu hlas, když uslyší slovo "murder". Ale bez toho humoru to není špatný film, klasicky hodně upovídaný, s velmi jednoduchým závěrečným rozuzlením. Všechny filmy na téma "skupinka lidí uzavřená v noci ve starém domě" (samozřejmě plném tajných chodeb, portrétů na zdech, z nichž se dá očima dívat dívat do místnosti atd.) se dělala stále podle jednoho mustru. Naštěstí celkem zábavnýho. ()

liquido26

Čekal jsem nějakou hodinovou, i na tehdejší dobu sračkovou, béčkovou kravinu, ale kupodivu i přes určitou naivitu i béčkovost se jedná o celkem zajímavý a vtipný film. ()