david141474

Moje první zkušenost s Mollywoodem dopadla překvapivě dobře, jako samotný film. Tento film vás na začátku zklame ale postupem času je to lepší a lepší a od pádu do propasti film zajede do úplně odlišných kolejí a zachytne vás a nepustí do samotného konce. Příjemný překvapení byly český titulky, který nebyly hozeny do Google překladače, jako tomu bylo u Fightera, ale tady to aspoň vypadalo. Sice tam bylo pár hrubek, ale to k těmto filmům prostě patří. Film se na začátku tváří být nudnou komedií, ale nakonec se přemění na dobrodružnou jízdu plnou nepříjemné atmosféry a boj o holý život. Celá záchrana je naprosto nepříjemná a vy postavám do samého konce fandíte aby všichni přežili. Natočena je perfektně, atmosféra a herecký výkony tomu ještě pomáhají. Herci jsou solidní, postavy se mi občas pletli, ale nakonec jsem každého rozeznal. Dokonce se objevil i George Maryan, který ztvárnil ve filmu Leo Napoleona a od té doby si ho pamatuju. A tady byl taky perfektní. Když je někde tenhle člověk, tak o humor není nouze. Jo a taky se mihl ve filmu Ayalaan. Soundtrack je perfektní, bohužel taneček nebyl, ale to se dá přežít. CGI tady nebylo, pokud si dobře pamatuju. No a to finále, kdy si matka jedné z postav něco uvědomí, stojí za to. Já jsem překvapen a mohu ze srdce doporučit. 9,5/10 Kde je George Maryan, tam o humor není nouze! (Velký Špalíček - 16.3.2024) ()