Když se klidná skupina důchodců dozví, že má být jejich domov zbourán, obsadí dům a rozhodnou se konat. Zanedlouho je začátek tohoto pokusu o odrazení podnikatele ve stavebnictví vystupňován až k masové vraždě podnikatelů a stavebních dělníků. (Karlos80)

Karlos80

Zajímavá a zadřilá kombinace černé komedie a hororu. Krásná hudba, neuvěřitelné creepy a nepředvídatelné situace, roztomilé a silné postavy (charaktery). Celkově jde o velmi vtipný, empatický, kreativní, elegantní, hravý, ale i dojemný a smutný snímeček. Film ale dokáže být i poměrně šokující, a to co se násilných scén týče. Viz. zalití betonem, a useknuté chodidlo. Seniorka Mattie patrně nejlepší, její strašidelná tvář a šibalský úsměv k nezaplacení, stejně tak jako její bláznivá jízda autem ve městě. Já se smál od začátku až téměř do konce, to se musí prostě vidět. Doporučeno hlavně seniorům, ale i třeba bezcitným městským úředníkům:-) Velká retro pohodovka. ()

• Paula Trueman byla při natáčení tohoto filmu téměř slepá. Ve scéně, kde její postava řídila automobil, muselo proto být o auto kvůli jejímu zraku vlečeno. (Karlos80)
  • Režisér Larry Larry Yust zůstal s herečkou Paulou Trueman v kontaktu ještě dalších dvacet let po dokončení filmu. (Karlos80)
  • Filmařům Paula Trueman v konkurzu ukázala, že se k svému handicapu v podobě slabého zraku umí postavit čelem a že má dobré předpoklady hrát ve filmu. (Karlos80)