David "Delta" Fox zjišťuje, že je obklopen zradou. K pomstě bratrovy smrti má daleko, vstupuje do hry policajtů proti gangu, jde po ztracených špinavých penězích a kromě toho cestou unesl ženu (sbalil) přímo s jejím terénním autem. Vývoj situace je čím dál horší a stupňuje se násilí. (Karlos80)

Karlos80

Nadupané a vzrušující 70's drive-in akční béčko, film který mi dlouho unikal a který se mi až včera konečně podařilo shlédnout. K dostání je stále jen ošuntělá kopie vhs, na dvd film zatím nevyšel. Film začíná pěkně zvostra hned od začátku, pěknou akční scénou - přestřelkou v přístavišti a nenudí až do samého konce. Vskutku parádní dobrodružství, skvělá akce (automobilové honičky v akci klasické americké sportovní auta jako Mustang nebo Porsche, přestřelky-pěkně krvavé), humor, zábava, hezký baby (Priscilla Barnes), drsní chlapíci, nechybí samozřejmě ani trochu nahoty a sexu. Chemie mezi Barnes a Lynchem ffungovala. Pěkná scéna je např. ta, kdy oba po přestřelce v baráku odjíždí Porschem pryč, byla ještě tma, takže ti dva na sebe pořádně ani neviděli, proto pak již už za světla, bylo pro Lynche překvapením že vedle něj sedí polonahá ženská, která když to zjistila, tak si jen cudně zakryla své bujné poprsí a oba společně se tomuhle fópa od srdce zasmáli. Levný dnes už kultovní film, ale vůbec ne špatný, fanoušci 70's akčních filmů tuto stále poměrně neznámou záležitost jistě ocení. Tohle byl přesně ten tip filmu na který se velmi příjemně koukalo, film který byl co se týče žánru patřičně akční, napínavý, tvrdý, ale i zábavný. Richard Lynch (v docela zajímavé roli takového antihrdiny, tomu člověku tady nelze nefandit) mě velmi mile překvapil (podle mě jde o značně nedoceněného herce), také jsem si všiml toho jak byl na svém těle nehezky zjizven (nezjistil jsem co se mu stalo?), původně sem myslel že mám asi nějakou špínu na svém monitoru, pak že jde asi o chlupy, a až pak mě došlo že to jsou jizvy:-) ()

koval45

No teda čekal jsem trochu víc. Nejsvižnější byla úvodní přestřelka při předání zásilky a i později, když je ve filmu nějaká akce, tak se na to kouká dobře, ale to ostatní mi připadalo trochu utahaný. Hudební doprovod a prostředí/lokace skvělé. Richard Lynch na mě působil jako chlápek u kterého nevíte, jestli vám dá pěstí nebo podá ruku, což se tady výborně hodí, ale herecky mě zrovna nepřesvědčil. Vozový park má ale zajímavý, to se musí nechat, škoda jen, že se tak rychle zbavil svého Camara. Nevýrazný závěr mohl být více výbušný, doslova, ale Priscilla je kočka, takže bylo na co se dívat. ()