Jistý muž je unesen a uvržen do alternativní verze svého života. Podniká děsivou cestu spletí životů, jež mohl prožít, a hledá svou pravou rodinu, aby ji zachránil před nejhrozivějším nepřítelem, jakého si lze představit: před sebou samým. (Apple TV+)

Recenzie používateľa erpe k tomuto seriálu (3)

Ten nejlepší výlet (2024) (E02)

A mě to nebaví... Je to strašně utahaný a usínám u toho. V místech, kde by se dalo jasně mluvit, vysvětlovat a chápat, se mlčí a hloupě zírá. Proč? Protože to natahuje a zvyšuje napětí? Ani ne. Je to nuda a netuším, jestli neudělám chybu, když budu koukat dál :-( ()

Schránka (2024) (E03)

Pořád stejný... Táhne se to jak sopel, chování postav je často divné a nereálné...no co už, je to sci-fi. Ale potom bych teda rád nějaký to sci nebo fi už rád viděl. Zatím se nemám v ději o cokoliv opřít, jen doufám, že to nebude nepřehledná motanice, která bude mít třeba osm hodin celkovýho času, ale jevit se bude jako dvouletá nuda :-( ()

Chodba (2024) (E04)

No prosím, zvedám hodnocení! :-) Už to začíná trochu plynout a dějou se věci. Snad to ale neskončí něčím podobným jako Sliders... Ten seroš byl tenkrát bezva, ale dneska už to chce něco novýho v tomhle "oboru" ;-) ()