Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

manonfire

Musím dát aspoň hvězdičku, protože nikdy jsem nebyl do žádné celebrity zamilovanější než do Sporty Spice Mel C. No a protože ty nádherné oči má dvě a ti dojemné dolíčky ve tvářích má taky dvě stejně jako já koule, které právě převzali oteže rozhodování, tak dám hvězdy stejného počtu. Chtěl jsem dát čtyři....to víte ženský vás zblbnou. 30% ()

solskjaer odpad!

I když se mi dříve Spice Girls jako slečinky moc líbily dnes je shledávám zcela zbytečné stejně jako točit o nich film.A postupem času i zjišťuji, že ta tuctovost z nich jenom čpí. Nechápu proč se třeba nenatočí film o Pearl Jam nebo Radiohead ? No, vlastně vím proč, pubescenti by na to do kina rozhodně nešli! ()

Marrianna

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo. ()

Eddard

Je to sice už pěkných pár let co jsem tuhle slátatninu viděl, ale rozhodně si nevzpomínám na nějaké hodně negativní pocity při sledování. Levný britský pretty pop, pět mizerně hrajících kořeněných kočiček, několik velkcý mužů brtiského humoru, (Stephen Fry, Hugh Lurie)... Jestli chcete normální film, raději se tomuhle "muzikálu" vyhněte, ale jinak to není úplné dno latríny. Pro nostalgiky, kteří Spice girls před deseti lety poslouchali to snad nějakou hodnotu má. Pro ostatní 20% ()

vesper001

1/10? Ne. 0,5/10? Ne. 0,0000001/10? Ne. Přála bych si, aby se ty hvězdičky daly nějakým úplně miniaturním virtuálním třeskem štěpit. Dala bych jeden cípek z jedné. Nemůžu dát odpad filmu, kde se byť jen chviličku vyskytuje Hugh Laurie (a že je to hvězdná chvilka, n'est-ce pas? :). Taky se tu mihne Stephen Fry a pár dalších, kteří svou pouhou přítomností trošičku hvězdného prachu vydřou. Beztak jistě nemine den, kdyby si nesypali popel na hlavu, že tehdy neodjeli do Nepálu a nezačali žít smysluplným životem nábožných koz místo natáčení s těmihle kozami. ()

• Frank Bruno bol pôvodne obsadený do úlohy vodiča zájazdového autobusu, no nakoniec od natáčania odstúpil kvôli osobným nezhodám so Spice Girls. Nahradil ho Meat Loaf. (m.a.t.o.)
  • Evidenčné číslo autobusu "5 GIRLS" by v skutočnosti vo Veľkej Británii nemohlo byť nikdy vystavené, pretože nezapadá do žiadneho z povolených vzorov. (m.a.t.o.)