david141474

Další indický film a pokud se nepletu, tentokrát Bollywood. Největším problémem těchto filmů byly vždycky titulky, který měly vždy nějakou tu chybu, tady si troufám říct, že si nad tím snad poprvé dali záležet. Dělat věci pořádně ještě nikdy nikoho nezabilo. Tohle je určitě posun oproti filmu Fighter, kde se na titulky Cinema City totálně vysralo. Film není vůbec špatný, ale něco tomu přece jen do té 10 chybělo. Děj je hodně solidní. Tempo filmu je pomalejší, ale ta atmosféra tomu dost pomáhá. Songy byly, tanečky byly, zpěv byl, takže v tomto ohledu jsem spokojen. CGI bylo pěkný. Akce byla perfektní. Humor byl na kvalitní úrovni, kolikrát jsem se opravdu dosti zasmál. Herci byli sympatičtí. Zvrat filmu je perfektní, má v sobě hodně emocí. Tento film má pár chyb, ale co naděláme? Teď už nic. No a konec je docela zkrácenej a pokud se nemýlím, je také předzvěstí druhého dílu, který bych si s chutí dal. Za mě ten film nebyl špatnej, jen byl na můj vkus trochu delší, kolikrát jsem se díval na své nefunkční hodinky, kdy už to skončí. Mohli to klidně o půl hodiny zkrátit. Já mohu jen doporučit! 8/10 Kolikrát jsem se dosti zasmál! (Velký Špalíček - 12.4.2024) ()