Karlos80

Začátek tohoto filmu se nese v duchu čistě mužského vězeňského dramatu s promyšleným útěkem vězňů. Ačkoli tito měli celodenně okovy na nohou, přece jen se dvěma podařilo dostat na kýženou svobodu, všechny ostatní však buď pochytali a nebo zastřelili. Poté se film se dvěma novými postavami (starý farmář a mladá krásná žena) náhle přehoupne do tzv. mírného, ale opravdu trash-junk 70's exploitation. Avšak nějaké střílečky nebo krev zde nečekejte, spíš jen nějaké to škrcení, vyhrožování, psychické násilí, znasilnění, trochu soft erotiky, jednoduše věci, které k tomu žánru patří..Ten starý farmář, kdo by to do něj nakonec řekl, že:-)? Nejlepší na celém filmu byla patrně jeho hudební plocha, úvodní Jordanova country vypalovačka "Chain" zněla neuvěřitelně živě. Zajímavé bylo také to dělení obrazu na čtyři okna především v klíčových scénách, aby divák o nic duležitého nepřišel, ale to už tu také bylo dávno v 60's..Samotný název filmu je tak trochu mimo, z něho jsem původně usuzoval, že jde o klasické ženské WIP. 2,5/5*. ()