Ve varu

(relácia)
Publicistický
Česko, 2024, 35 min

Zajímáte se o nové trendy v gastronomii, hledáte zajímavé recepty a chcete načerpat inspiraci od mistrů svého oboru? Nový kulinářský pořad Ve varu vám představí čtyři šéfkuchaře, kteří vám dovolí nahlédnout pod pokličku svého kulinářského umění. (TV Prima)

oskiii

Další pořad rádoby gastrokanálu Prima. Tentokrát zaměřený na fancy free vaření aneb jak ze základních receptů udělat atomovou vědu. ()

andysek88

Uvodni zaber na borca, co leží na kuchyňské lince v botech, pokračuje receptem "z lokálních surovin", jehož součástí je hlavne mangold. Možná tak, pokud máte v místě bydliště Makro. "Fish cake", neboli "udělejte kuličky a z kuliček placku, se dá nazvat i cesky karbanatkem. Polovina slov cesky a polovina anglicky mě nehorázně s_re.  Kamera je kapitola taky sama o sobe. Detailní pohled na jídlo, kdy vidíte z celého talíře pět milimetrů, pusobí strašně amatersky.  Vyhypovanost pořadu mě opravdu nehorázně irituje. To už tady bylo jednou s Kamilou Rundusovou a od té doby to nemůžu vystát.  Za mě další zbytečný porad. ()

gunny83

Zlatej Jyrka a Samopal na Barrandove ,u toho se človek aspon zasmeje 😀proč je tam ten šišlavej černoch ? neni mu rozumět 🤦‍♂️🤷‍♂️ ()