Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2022

(koncert)
všetky plagáty

Nezaměnitelný hlas jedenáctinásobného držitele ceny Anděl, prvotřídní hudebníci a písně proplouvající hudebními žánry v koncertním zážitku z brněnského Sono Music Clubu... Koncert natočený 28. listopadu 2022 v brněnském SONO Music Clubu je završením koncertního turné Dana Bárty & Illustratosphere k jejich společnému poslednímu pátému řadovému albu Kráska a zvířený prach. Vzájemně se inspirující i autenticky tvůrčí společenství muzikantů do programu zařadilo nejen nové písně, ale i výběr některých starších atmosférických hitů za více jak jejich dvacetiletou hudební kariéru. Užijte si Bártův vytříbený hlasový projev a na tuzemskou scénu výjimečnou fúzi autorských virtuózně hraných skladeb na pomezí poprocku, jazzu, soulu či funky a s intimní poetikou v textech, stejně jako stovky fanoušků v jednom z akusticky nejdokonalejších sálů u nás. (Česká televize)

marhoul

Záznam parádního koncertu mě potěšil. Viděno loni live v Blue Note Clubu v NMnV, něco mimořádného! Sestava velmi příjemných, elitních muzikantů v kombinaci s takto kvalitním repertoárem, to se mi nikdy neomrzí. ()