The Serial Killer's Wife

Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, 2023, 4 h (Minutáž: 60 min)

Recenzie používateľa Axident k tomuto seriálu (4)

Episode 1 (2023) (E01)

Překvapivě velmi špatná detektivka po všech směrech, směle konkurující českým seriálům. Hrozné herecké výkony a invalidní scénář. Chtěl jsem tomu dát šanci, ale úvodní díl mě zřejmě dostatečně vyděsil. ()

Episode 2 (2023) (E02)

Druhý díl je o znatelný kus koukatelnější než první. Stále je to rutinní detektivka, která stojí hlavně herecky na hliněných nohách (těžko najít jedinou postavu, která by byla sympatická nebo dobře hrála) i když ani scénář je laciný, ale trochu vtáhnout dokázal. ()

Episode 3 (2023) (E03)

Asi jsem vzal na milost nesympatické postavy a jejich mizerné hraní, protože předposlední díl mě i celkem bavil a jisté dramatické, ač telenovelově černobílé, napětí měl. Teď se ještě v závěrečném dílu dozvím, že skutečným vrahem je ten hodný kamarád a bude vymalováno. ()

Episode 4 (2023) (E04)

Nebylo to dobré. Popravdě tak špatnou britskou detektivku jsem ještě neviděl. Bylo to tak zoufale televizní a telenovelové a především výkon Annabel byl zoufale telenovelový. Dokáži si představit, že i přes ten lacině, céčkově neoriginální scénář by to s dobrými herci a dobrým režisérem mohlo být v pohodě, ale takhle je to zbytečnost na kvalitové úrovni českých novodobých sterilních a toporných detektivek z komerčních televizí. ()