ricci.s

Lucas tajil 20 rokov, že jeho agresívny otec zrazil autom jeho kamaráta Mathiasa a telo odhodil do útesu. Po rokoch, už ako dospelý, sa vracia do svojho domova s dvoma priateľmi. Mathiasov otec však pravdu vie a túži po pomste. Hlavných hrdinov čakajú krušné chvíle, pretože tento dedko nie je len čiperný, ale dokáže vyrábať smrtiace pasce. Príjemné, napínavé a krvavé prekvapenie, tento Schlitter. Kratučká stopáž taktiež nebola na škodu. Prívlastok TV film môže znieť odrádzajúco, ale nie je sa čoho báť, rozhodne sa nejedná o žiadnu lacnú televíznu produkciu. Vyvražďovačka ako má byť, rozseknutie tela na tri časti som si užil, veď za toto by sa nemusel hanbiť ani Jigsaw. Malé mínus za tradičné nelogickosti (dedko je omráčený, ale doraziť ho netreba, veď načo, stačí ho priviazať bez toho, aby sme skontrolovali, či niekde nemá ukrytý nôž, proste klasika). V hodnotení mám však jasno, vždy ma poteší, keď narazím na úplne neznámy skrytý klenot. Žeby postupný návrat Francúzov do formy? ()

EvilPhoEniX

Těšil jsem se, ale nakonec jde o velmi průměrný spíš thriller, kde se toho moc nestane. Hlavní hrdina tají 20 let, že po hit-and run shodil tělo z útesu a zametl stopy, jenže neví, že to ví  otec zemřelého nyní děda, který je pozve na kávu za účelem pomsty. Hodinu se tu neděje téměř nic zajímavého a film trpí tím, že tu není moc postav na porážku,což je škoda, protože děda je vynalézavý a umí vyrábět pasti. Ta jedna brutální gore scéna s gilotinou byla výborná, ale je to trochu málo teda na dnešní dobu.  Finále je aspoň trochu napínavé, ale nic extra. 5/10. ()