Ji-hwan se před léty setkal s dívkou Gyung-hee a její kamarádkou Soo-in, která ho okouzlila natolik, že ji téměř ihned vyznal lásku. Přestože je odmítnut, chce být alespoň kamarád obou dívek. Všichni tři pak prožívají krásné přátelství až do okamžiku, kdy začne přerůstat v hlubší cit, díky kterému vstupuje do příběhu zmatení. Ačkoli obě dívky tíhnou k Ji-hwan, jedna z nich se ho snaží vzdát, ale vše se poněkud zvrtne a koncert srdcí umlkne. Po pěti letech Ji-hwan začne dostávat poštou fotografie a ty ho upomenou na obě dívky, na věci které spolu prožili a vydává se hledat to, co se zdálo ztracené. (Mantis)

Hagu

No popravdě nečetla jsem vůbec recenzi, takže jsem nevěděla co od filmu čekat a můžu říct, že mě to velmi mile překvapilo. Ono milostná trojúhelní či kamarádský trojúhelní se sleduje podle mého vždy dobře, protože člověk tak váhá jak to všechno dopadne, ale musím uznat že jsem neměla ani tušení jak to dopadne, tak takovýhle hořkosladný konec mě potěšil.Ačkoli film byl krapet zlouhavý, ale to je koneckonců u korejců naprosto normální. Tae-hyeon Cha hrál svoji roli asi jako vždy takového lehce najivního, ale vždy milého,laskavého gantlemana, kterého si prostě člověk( obvzláště já zamiluje). ()

27p16and41p6

S herci jako Tae-hyeon Cha a Ye-jin Son jsem se na film vyloženě těšila, protože kvalita byla zaručena. A jenom potvrzuji, že jsem se těšila správně. Těžko se hledají vůbec nějaké chyby. ()

marttul

Kouzelná hudba a ústřední postavy, které vám přirostou k srdci jako málokteré jiné...Příběh je smutný, velmi...ale já se přiznám, že tentokrát u mě na slzy nedošlo. Možná to bylo málo melancholickou náladou, možná mě snímek chyti za srdce o trošku méně než třeba The Classic a nepřekonatelný A Moment To Remember...a možná obojí...Každopádně film je to krásný a můžu ho doporučit. 4 a půl hvězdy.... ()