V tomto seriálovom prequeli k filmom Macík sa píše rok 1993 a chvíľa slávy macíka Teda (Seth MacFarlane) už pominula. Teraz žije doma vo Framinghame v štáte Massachusetts so svojím najlepším priateľom, 16-ročným Johnom Bennettom (Max Burkholder), spolu s Johnovými rodičmi Mattym a Susan (Scott Grimes a Alanna Ubach) a sesternicou Blaire (Giorgia Whigham). Ted môže mať na Johna mizerný vplyv, no na konci dňa je to rovnako verný kamarát, ktorý je ochotný pre priateľstvo urobiť čokoľvek. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (3)

Proste povedz áno (2024) (E01)

Nejlepší filmový méďa (džouky na Paddingtona a další tu musely padnout) je zpět v hávu s mnohem menším rozpočtem, ale za to mnohem poutavějším zasazením, kdy mi chemie mezi přisprostlým mluvícím plyšákem a dospívajícím teenagerem sedí mnohem víc, než když si s Tedem povídal Mark Wahlberg. ()

Moji dvaja otcovia (2024) (E02)

Možná je to vtipné, mně ale ta divná reakce na šikanu fakt moc nesedla a až tak jsem se nebavil. ()

Ejektilná dysfunkcia (2024) (E03)

Náprava za druhou epku, kde jsem se nesmál skoro vůbec a tady jsem shledal tu správnou odnož sitcomu, žánru mnou tak neoblíbeného. ()