Give Me Your Eyes

ricci.s

Slepá holka sa snaží uniknúť dvom maskovaným zabijakom, ktorí ju prenasledujú po nočnom zasneženom lese. Jedinými jej "očami" je jej kamarátka na telefóne, ktorá jej radí, ako sa im vyhnúť. Podarí sa nevidomej chuderke prežiť? Logicky by to asi reálne nebolo, lenže to by maskovaní zabijaci nesmeli robiť všetko pre to, aby ich slečinka mohla čo najbrutálnejšie odrovnať. Keby tí idioti spáchali hneď na začiatku filmu samovraždu, inteligencia toho celého by stúpla minimálne o 10-násobok. Chválim však gore (najmä v závere som si naozaj pochutnal), je to pekne nakrútené, a pokiaľ nad tým človek nerozmýšľa, aj celkom zábavné. ()

dannyyy

Další trapná kopírka kopírek ( Unseen (2023); See for Me (2021) ). Když nevíš, co natočit, tak to prostě obšlehni. Debilita účinkujících je naprosto tristní, jako například, když se snažíš v noci schovat v lese se svítícím mobilem a okolo jdoucí zločinci Tě nevidí nebo v naprosté klidné a tiché noci nahlas mluvíš s telefonem a zločinci, kteří jsou kousek od Tebe Tě neslyší. Takových dalších scén je tam požehnaně. Raději si pusťte výše uvedené dva filmy, zejména See for me, ten se docela povedl. ()