Příšera ze starého Soulu

• Južná Kórea Gyeongseong Keuricheo (viac)
Južná Kórea, (2023–2024), 11 h 32 min (Minutáž: 65–78 min)

Dvojice mladých se snaží přežít temné jaro roku 1945 a zničit přitom netvora, který se zrodil z lidské hamižnosti. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (11)

Příšera ze starého Soulu (2023)

Lilíbi se mně úvodní znělka. Taková temná a tajemná. Samotný seriál se po čase začne dosti opakovat. Utíkání a/chytání. Také by mohl být kratší. Romantická linka zapadá. Japonští vojáci docela neschopní. Hlavně konce seriálu vždy navnadí na další díl. ()

Nadžin (2023) (E01)

Prostě úvod. Seznámení s hlavními postavami. Nějaká ta zápletka s vědeckými experimenty. Pátrání po lidech a trocha love story. ()

Matka (2023) (E02)

Tak se nám to komplikuje. Experiment vyšel a zřejmě i nevyšel. A do tohoto více a více romantické složky. ()

Signál (2023) (E03)

Začíná infiltrace do nemocnice. Postavy se dávají do kupy a postupně se odhalují zvěrstva na lidech. ()

각인 (2023) (E04)

Záchrana dětí, jinak pomalý průzkum nemocnice a nový vůdce padouchů na zcéně. A nakonec blízké setkání třetího druhu. ()

Beznaděj (2023) (E05)

Podplácení, podvádění. Výslech vězňů. Divné kam se poděla potvora na celý díl. A konec zase zajímavý. ()

혼돈 (2023) (E06)

Příprava plánu na záchranu. Příšera snadno přemožena. Nějak podezřele často je někdo zavřen a osvobozen. ()

Štvanice (2023) (E07)

Útěk jedněch se zdařil, ale druzí trpí ()

Probuzení (2024) (E08)

Nové monstrum na scéně. Bez Čangovy přítomnosti jsou lidi z města úplně v prdeli. ()

Zvěrstvo (2024) (E09)

Trochu více romantiky než je potřeba. Z lidí to ale dělá blázny. Plno hloupých a špatných rozhodnutí. Nicméně teď už každý ví co je kdo zač. Schyluje je k finální konfrontaci nejen s příšerou ale také mezi lidmi. ()

Slza (2024) (E10)

Žádný happyend. Otevřený konec. Padouši i hrdinové umírají. Z původního monstra máme nakonec alespoň tři? ()