Narativní středometrážní video s názvem Net Worth se odehrává v blízké budoucnosti a zabývá se spekulací nad možným dopadem užívání technologie brain computer interface (dále BCI). Implant se stává běžností mezi většinou populace a tím zásadně akceleruje každodenní život (komunikaci, dosah k informacím a příčiny závislosti na internetu). Fikční příběh je umístěn do reálné lokace - brněnské oblasti Planýrky v Králově poli. Lokalita nás zaujala pro své specifické vlastnosti, či vznik je ovlivněn dlouhodobě problematické územní politice města Brna. Lokalita se tak stala příkladem antropocentrického zneužiti prostředí. Exploatace je zde způsobena neopatrnými zásahy urbánní politiky města Brna, rozsáhlým vykořisťováním developerskými projekty a hlavně perspektivou že půda má být využita pro kumulaci zisku. Video používá narativní postupy s cílem vytvořít dokumentární portrét území. Spekulativní příběh se odvíjí od postavy přistěhovalkyně Ruby, která jako brigádnice firmy pro ověřování spokojeností úživatelstva technologie BCI, navštěvuje rozmanité prvky zmíněné krajiny. Dále se ve videu protínají postavy, které společně spojuje rozličný vztahy k prostředí. Území se nestává plochou scénografii, ale činitelem který svými vlastnosti ovlivňuje územně-plánovací procesy a developerské zájmy. (Ostrava Kamera Oko)