Nic k vidění

• Mexiko Ojitos de huevo (viac)

Nadějný nevidomý komik sní o hvězdné kariéře. S nejlepším kamarádem, který trpí mozkovou obrnou, se proto klidně postaví celému světu a nenechají se srazit na kolena. (Netflix)

TheEvilTwin

Divím se, že tohle ještě nikdo neviděl. Určitě to není světoborný seriál, ale na druhou stranu se ty 3 hodinky dají sjet krásně na jeden zátah a vůbec to nenudí! Sledujeme 2 postižené kamarády - jednoho slepce a druhého po mozkové obrně, kteří se snaží osamostatnit a vydají se sami do Mexica, kde si chtějí splnit sen, a to dělat stand-up. Děj je načrtnut přímočaře, humor je skvělý a trefný, neustále se tady žertuje o slepcích, handicapovaných a vtip ve stylu "tak to jsem neviděl" zde zazní v různých podobách nejmíň stokrát, takže spokojenost. Největším tahounem jsou ovšem postavy, kterým jednak nejde nefandit a druhak se tady sejde dobrá parta několika postižených a mnohdy se dostáváme do zábavných situací a rovněž postava otce hlavní postavy je totální střela a jeho "tajné kontrolování" je boží a vtipné zároveň. Ve výsledku rozhodně fajn rychlá oddechovka, u které je na můj vkus možná trochu méně ujetého hláškování a vtípků (dokázal bych si představit tunu zábavy navíc) a občas se seriál soustředí víc na samotné postavy a jejich vývoj, což sice určitě není špatně, ale i tak bych zkrátka rád více suchého, trapného humoru. Ucházející průměr. ()