Abbott and Costello Meet Frankenstein

• USA Bud Abbott and Lou Costello Meet Frankenstein

Dva poštovní úředníčci v podání Abbotta a Costella převezmou jednoho dne dvě bedny, obsahující Draculu a Frankensteinovo monstrum, jež jsou určeny jistému McDogellovi do jeho domu hrůzy. Bedny se snaží zadržet také Lon Chayne jako Lawrence Talbot - Vlčí muž. Costello věří, že Dracula a monstrum jsou skuteční a brzy se o tom také přesvědčí, když oba ,,exponáty" ožijí. Abbott u toho není a tak mu nevěří. V té době přijíždí Talbot a spolu s Costellem přesvědčí Abotta, aby jim pomohl v pátrání po zmizelých. (ČSFD)

Pitryx

No jestli tohle měl být humor… On to vlastně nebyl ani horor, ale něco mezi čert ví čím. Přece jen však musím přiznat pár dobrých scén a poměrně napínavý závěr. Nedá to sice dohromady více než třicet bodů ze sta, ale myslím, že i to je na osmé pokračování stále stejných hlavních postav až moc. A navíc mi ti dva, Abot a Costello vůbec nepřirostli k srdci. Nejsou mi ani sympatičtí.  30 %  ()

Svadbos

Bud a Lou neboli často samotní až takí zábavní, preto Universal pripravil sériu konfrontácií s hororovými filmami, s ktorými štúdio žalo úspechy v tridsiatych rokoch. Tento sa vydaril azda najviac. Bela Lugosi a Lon Chaney Jr. pôsobia vo svojich úlohách prirodzene komicky, takže hlavní predstavitelia popri nich pôsobia ako nastrčené figúrky. Áno a na konci počuť hlas Vincenta Pricea. Oficiálny názov: Bud Abbott Lou Costello Meet Frankenstein. ()