Provincia violenta

všetky plagáty

Karlos80

Bianchiho třetí poliziesco a opět žádné velké překvapení. Nepříliš zajímavé a zmatené spiknutí, to vše pod špatným režijním vedením, bez jakéhokoliv směru, od herecké až po tu technickou. Ciprianiho hudební doprovod, byla tak jediná věc co mě tu zaujalo, ale i ten už byl vypůjčený a to z vynikajícího Bavova filmu "Cani Arrabbiati". V tomto eurotrash filmu ho byla ale škoda. Výsledek tedy spíše chaotický a nedbalý, herecké výkony nepřesvědčivé (hlavně volba hlavního hrdiny) a dialogy mizerné. Dobrý obraz (dvd kvalita) + některé v uvozovkách syrové akční a násilné scény (i vůči ženám), ale to je tak asi všechno. A vše začalo tak nadějně, už po pár minutách filmu. Vůbec jsem však díky nesourodosti, nedotaženosti a uspěchanosti jednotlivých sekvencí a scén, nevěděl o co tady jde a film i hodně nudil, to byl asi hlavní problém. Je to škoda, protože jsem si od tohohle filmu sliboval víc, a nechal jsem se jako obvykle zase jen zlákat velice dobrým plakátem. Pouze pro milovníky žánru a dost možná i pro ty ne. 2*, jedna za chutného Al Clivera a druhá za hudbu, která se neoposlouchá. ()