UFC 294

(relácia)
Športový
USA, 2023, 180 min

UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2 je podujatie zmiešaných bojových umení z organizácie Ultimate Fighting Championship, ktoré sa uskutočnilo 21. októbra 2023 v Etihad Arene v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch. (nessbeal)

bobstock

Arabský turnaj za námi přispůsobený východnímu regionu zvlášť ruským dagestáncům, kde všichni s muslimským světem oslavují Alláha. Však nám to tam nejednou předvedli v krátkém rozhovoru, jak moc ruský svět fandí hamážským teroristům v Palestině, jenže v tomhle případě je to pro organizaci dvojsečná zbraň. Kde by se měl strýček Danna bez všech těch Muhamedů, Nurmagomedů, Magomedů a Makačevů? Podle příspěvků na sítích UFC promuje nového hezouna od Kaspického moře ´´piráta´´ Shara Magomedova se skore 12-0. Dál si podrželi nejistou rusku Dudakovou se skore 8-0. Ilegální údery do rozkroku či kolenem do hlavy byly vyhodnoceny jako nechtěné, aby se nám turbani nekroutili při sázkách. Však se už Walker vyjádřil na síti ve smyslu, pokud je v kleci novej precedens dávat No contest za ilegální koleno, taky by chtěl jedno dostat od rozhodčích v budoucnu do kapsy jako eso, kdyby náhodou. Nakonec sem si užil jen Aliskerovu demolici a patní přetah po Volkanovskeho hlavě. Co se týče dalšího krasavce Chimaeva. Zápas byl atraktivitou o ničem. Když už cítil, že Usmana neutáhne alespoň válel a kontroloval jak jen to šlo. Škoda, že ho tam Nigeriec víc neseknul. Takhle si jde nyní již občan UAE pro titul střední váhy, kontrolovací dispozice k tomu má a Dannovi dojede hypetrain do stanice. ()

• Paulo Costa utrpěl infekci lokte, která si vyžádala operaci a byl tak nucen odstoupit ze svého zápasu proti Khamzatu Chimaevovi. Nahradil ho Kamaru Usman. (ActionMike)
  • Charles Oliveira utrpěl v tréninku tržnou ránu na obličeji a musel odstoupit pouhé dva týdny před zápasem. V hlavním zápase večera ho nahradil featherweight šampión Alexander Volkanovski. (ActionMike)