Mladá herečka Galai je najata svým přítelem a režisérem Hamdiasem pro film kritizující mučení domnělých teroristů během alžírské války. Žena používající audionahrávky pořízené během mučení praktikuje nejhorší násilnosti osobně, aby co nejvýmluvněji vystihla princip záměny reality s fikcí. Když se k ní pokusí připojit i Hamidas, dostane se na černou listinu a je nucen dát se na útěk. Vyčerpání, potupa a zrada přináší nepředvídatelný konec. (Karlos80)

Karlos80

Jednoznačně první film kterým na sebe pohledná Řekyně Olga Karlatos výrazně upozornila. Tento dramatický, velmi působivý a silný snímek, natočil režisér a producent Nikos Papatakis, který byl hereččiným manželem. Obsah týkající se výroby filmu, jehož hlavním tématem je "předmět mučení", už samotný úvod (ženský křik z magnetofonové pásky) a pozdější různé druhy ponižování a mučení (uhašení cigarety na prsu, elektrické šoky, atd) je už sám o sobě šokující a místy i velmi extrémní, to potvrzují ostatně jednotlivé špinavé scény. Olgino intenzivní, velmi přesvědčivé a radikální herectví plné utrpení a ponižování je opravdu fantastické, divák který má rád nahé ženské tělo si tu přijde rovněž na své, tak jako tady jsem tuto herečku nikdy předtím ani snad potom (snad částečně krom filmů "Zombi 2", "Senza buccia" nebo "Dedicato al mare Egeo") neviděl. Nejsilnější scéna; jednoznačně výslech u vojáků. Nejpamátnější scéna; Olga a flaška!:-) Film existuje v jedné jediné verzi italské (94. min) bez titulek, kterou jsem měl tu čest vidět, původní francouzská 130. minutová verze je ultra vzácná. Film pouze pro fanšmejkry a diváky zběhlé v historii! Pro běžné diváky se snímek může jevit jako těžce stravitelný, složitý a unavovat jej navíc může i jednotvárnost jednotlivých sekvencí. ()

Campbell

Tortura je hodně sleazy a disturbing film. Film ukazuje na uchylky pár lidí. Papatakis je uchyl to už víme dlouho a tady to opět dokazuje. Film se pohybuje na rozmezí artu a lehkého porna. Nakonec ne všechno je natočené dobře, ale je vidět že Nikos je svérázný režisér a ví co chce. Naatočené je to dobře, herecky výborné ale ne vyloženě pro mě. Doporučuji pro lovce obskurních filmů než pro fandy hororu. ()