POP COOLT Powered by Kinobox

(relácia)
Zábavný / Publicistický
Česko, 2023, 8x35 min

POP COOLT je zábavný popkulturní kompas pro 21. století, kde se dozvíte vše, co vás baví a zajímá ze světa filmů, seriálů, her, komiksů a umění. Ukážeme vám zákulisí, prozradíme filmové triky a představíme novinky z kin i streamovacích služeb. Těšit se můžete i na zajímavé VIP hosty. To vše pod taktovkou moderátorů Alžběty Trojanové a Mikoláše Tučka spolu s Terezou Tobiášovou. (TV Prima Cool)

Malarkey

Tukan a Bětka v pořadu, který mi v rámci týdne (ale i mimo něj) představí filmové a seriálové tipy. Do toho mi navíc řeknou něco zajímavého z filmového prostředí, přidají trošku popkultury, pár jejich osobních tipů. No a celé to zaobalí do takového hezkého boomerského hávu, který mě docela i baví. Za mě dobrý a výběr známé osobnosti, kterou vždy pro nás filmové nadšence vyzpovídají, vysloveně dobrý nápad. Občas totiž můžou překvapit. ()

Rayen1

Jak byl první díl skvelej, tak kvalita jde s dalšíma dilama trochu dolů. Nechápu, kdo vybírá hosty, přijde mi to dost random, některý o popkulture, hrách a filmech vědí kulový a hrajou si, že jo (asi jako kdybych já šel na sraz menzy a hrál si na chytryho), popřípadě mi přijde, že jim je vysloveně nepříjemný v tom pořadu bejt a dost to pak dře a působí to cringe... Ale i tak je to povedeny a přesně takovej pořád mi tu chyběl - o hrách a filmech/seriálech. Možná se víc věnovat opravdu popkulture a na ty hosty se vyprdnout, anebo zvát takový, který do pořadu chtěj. ()

Korbitch

První epizoda super. Kvalitní host, dobrý tipy. Druhá epizoda výrazně slabší a to hlavně v podání Mišíka. Jako sorry, ale tohle koště fakt ne. Nad jeho kecama jsem se musel hlasitě smát. A to bývám hlava otevřená. On nechtěl do Ameriky rozjíždět kariéru, protože ji měl tady - LooooL. Nezná Homolkovi a Vyšehrad je film pro masy,zatímco Banger je artový film. Tpč, tak kamaráde, ty seš namyšlenej komik, kterýmu voní vlastní prdy. ()

jizvoun

Jako je hezký, že to ta dvojka zase spojila dohromady. A paní Tobiášová je moc sympatická. Poměrně to odsýpá, jen ty hosti jsou občas nudní, to byl problém často i v replayi. Nevím proč, ale Bětka mi nikdy moc nepřirostla k srdci, spíš jí toleruju z nostalgie na báječná léta re-playe. Je vidět, že kdyby se vysrali na new game plus na seznamu, ale nechali to na nějaký televizi, tak by to byla pecka. Zatím fajn. ()

Eleanor05

Mikoláš a Bětka are back! :) Vcelku zajímavý pořad o filmech a rozhovor s pozvaným hostem. Stejně si ale stále myslím, že by mé oblíbené moderátorské dvojici víc sedělo něco o videohrách a domnívám se, že oni to vědí taky. Vyhodit je z Re-playe byla od Primy fatální chyba. Zajímalo by mě, kdo se na ten pořad plný exotů teď dívá... ()