Nylon

• USA Deeper.: Nylon
Pornografický
USA, 2023, 41 min

Real Tom Hardy

Všetko, kde sa v posledných rokoch objavuje Gianna Dior, dostáva poctivé, vysoké produkčné hodnoty – úplne zaslúžene, samozrejme, po tomto sa nedalo už ani inak – a ja si to ako fanúšik filmu (rozumej kinematografie) naozaj užívam. Rejža tu na poli 40 minút odviedol skutočne kus solídnej roboty, a to nielen v rámci štandardov série Deeper. či celej skupiny Vixen. A neviem, koho nápad bol dať do porna takú dramaticky-ambientnú hudbu spolu s takým strihom, bol však geniálny. Teraz je na čase preveriť zvyšok Walkerovej rež. filmografie a zistiť, či išlo o náhodu, alebo má podobných nápadov v rukáve oveľa viac. Keby formát a štýl prvotných 10-tich minút išiel naprieč celou stopážou, pokojne a rád by som ho počastoval aj ako to najlepšie, čo som videl (i keď dívajúc sa na úvod teraz po druhýkrát, asi by to nedávalo moc zmysel :D). A áno, neduhy sú, neduhy ale budú vždy, najmä tie konverzačné nebudú eradikované zrejme nikdy... [symbolické hodnotenie č. 11k; chorý kkt fakt] ()

• Podľa záverečných titulkov bol film natočený niekedy v roku 2022, vyšiel však až koncom apríla 2023. (Real Tom Hardy)