Karlos80

Komediální drama ze života prostitutek, s menšími prvky žluté ve scénáři, decentní exploatací a sleazy. Bohužel některé komické prvky použité ve filmu byly opravdu zbytečné a spíše pak úsměvné. Film se jinak honosí docela stylovým scénářem, od špinavého sexu, po sérii různých zločinů, po vraždu, až pronásledování (dobrá motocyklová honička), místy je sice poněkud nesouvislý a matoucí, ale směr nebyl špatný, stejně tak jako povedená hudba (která se ale do některých scén naprosto nehodila a kazila tak celkový dojem!), herecké výkony spíš průměrné, hezká role pro Mary Fiore, a další známé eurobabes Nell, Orchidea de Santis, atd, konec nebyl špatný. Ale, celý film bohužel zcela zbytečně zazdilo neuvěřitelné hlemýždí tempo (při kterém se člověk dost nudil), k tomu když připočtu citelně chybějící momenty většího překvapení a napínavosti, tak to může leckoho už teď odradit, tyto pasiva byla pro film celkem zničující. Rino Di Silvestro tedy natočil lepší kousky a rozhodně jsem od něj čekal víc, něco už v duchu jeho nejslavnějších filmů "Werewolf Woman" nebo "Deported Women of the SS Special Section", které natočil o dva roky později, čekal jsem tedy nějaký postupný vývoj-posun k těmto dvěma filmům, bohužel toto byl film ještě z úplně jiné kategorie. "Prostituzione" není velký film, ani dobré giallo, ale jako menší film exploatace se zábavnými komediálními prvky, to ještě docela obstálo. Doporučuji jen nezdolným fanouškům italské exploatace, a lidem kteří nějakým způsobem kompletují žánr. Viděna 70. minutová verze, ale existuje i 105. minutová verze! 1,5/5*. ()

pepua

Celkově samozřejmě strašná nuda, nicméně dvě scény překvapily svojí brutálností. Delší verze obsahuje XXX scény, které jsou zbytečné, zase je ale škoda, že v cut verzi neuvidíte v akci chlapíka s nalepeným umělým bimbáskem na nose, holt není každý den posvícení. ()