Práce jako každá jiná: Tchaj-wan

Talk-show
Južná Kórea, 2023

Účinkujú:

Si-kyeong Seong

Šin Dong-jup a Sung Si-kjong vyrazí na veselou cestu Tchajwanem, aby líp porozuměli tamní erotické kultuře i byznysu se sexem. (Netflix)

Deleatur

Ještě lepší než japonská série, protože erotický byznys si odbyli hned v 1. epizodě a kupodivu tak více než v následujících vyniklo, z jak konzervativního (jihokorejského) prostředí moderátorská dvojice je. Ačkoli věnovali celou a hned následující epizodu tomu, že "Tchaj-wan je první asijskou zemí, která schválila sňatky gayů a leseb". Byť pokládali i nepříjemné otázky i rodičům zmíněných zástupců menšin. Kupodivu jsem ale získal dojem, že Tchaj-wan je opravdu liberální až z uvolněnosti poslední epizody i vedle stejného povídaní u piva s japonskými dvacátníky. Stejně jako v japonské verzi se oba moderátoři neubránili... sympatiím k erotickým modelkám, i když v epizodě opakovaně zaznělo, že "tchajwanský JKF je něco jako americký Playboy nebo Maxim", tedy nikoli pornografie (ne jako Penthouse, natož Hustler). Nejlepší epizoda byla ovšem Speciální přednáška doktorky Gracie o sexu - uvolněná, vtipná, otevřená, věcná a především informačně bohatá. Kdybych to chtěl někdy zkusit jinak, tak se určitě neztratím ani já. // 81% ()