Kreslíme s Willem

(relácia)
  • Veľká Británia Draw with Will (viac)
Rodinný / Náučný
Veľká Británia, 2021, 8 min

Réžia:

Morgan Bushe

Čím víc budete kreslit, tím lepší budete! Naučte se kreslit ty nejslavnější animované a herní postavy s komiksovým tvůrcem Willem Slineym... Významnému komiksovému kreslíři Willovi Slineymu se během kariéry poštěstilo ztvárnit ty nejslavnější příběhy ze světa Spider-Mana, Avengers nebo Star Wars. Ve svém výtvarném pořadu nám ukáže, že kreslení je dovednost a nespočívá jen v talentu. Stačí ovládnout osvědčené triky, na něž spoléhají kreslíři už věky a prostřednictvím jednoduchých oválů a tvarů ukáže, jak nakreslit mimozemšťany, zvířátka nebo superhrdiny. Po ruce stačí mít tužku, fixu na zvýraznění a gumu, protože při kreslení se dopustí chyby úplně každý. Tak si pojďte s námi zakreslit! (Česká televize)

Bossi123

Myslím, že pro menší děti je to docela fajn, cápek je docela sympatický, všechno vysvětluje docela srozumitelně, až na pár výjimek, kdy použije slova, která děti nemusí znát (textury apod.). Nicméně nestresuje, vždycky řekne, že děti mohou video kdykoli stopnout a kreslit svým vlastním tempem, což mi přišlo moc fajn. ()