LEGO Disney Princezné: Dobrodružstvá na zámku

(TV film)
  • Česko LEGO Disney Princezny: Dobrodružství na zámku (viac)

V novom špeciáli LEGO Disney Princezné: Dobrodružstvá na zámku sú Tiana, Vaiana, Snehulienka, Rapunzel a Ariel pričarované do tajomného zámku, v ktorom sa vydajú na dobrodružstvo. Krátko po príchode zistia, že Gaston má diabolský plán ovládnuť všetky kráľovstvá! Princezné musia spojiť sily a zložiť skúšky ukryté hlboko v útrobách zámku, a zároveň zachrániť svoje kráľovstvá z Gastonových pazúrov. Zvíťazí odvaha, bystrá myseľ a tímová práca? (Disney+)

AdelleR

Pro tuhle verzi Sněhurky žiju :D Sladká, nevinná, nejnebezpečnější z těch všech. Každopádně je to akčňák pro děti a je to jasné, přesto mi tam trochu scházel podklad pro děj - jak se Gaston dostal tam, kde je? Jak Triton? Prostě jsme měli věci přijmout tak, jak byly, a vysvětlení minulosti bylo tak nějak halabala a to je škoda. Ale jinak to je kreativní a docela vtipné. ()

soukyd33

Poznámka: Klasické Lego by bylo lepší. Tady mají postavy divné ruce. Princezny dostanou výzvu. Musí se utkat v jedné sázce s podobným týpkem. Princezny mají trhlé nápady. Uteče to jako nic, ale nápady to má. Poznámka: Přemýšlím, jestli to je vůbec pro děti. 🤔 Hvězdiček 3 ()

BLEEDER

Milé, roztomilé ale trochu nudné. Samozrejme, že pre malé deti to je super. Aj som sa pár krát zasmial a nechýbali ani niektoré nostalgické spomienky zo starých Disney filmov. 3/5 ()