Ubojnaja sila - Season 4 (2002) (séria)
Hrajú
Konstantin Chabenskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Andrej Fedorcov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Smoljakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Ivanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Judin
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Peregudov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Simonov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Smirnov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anatolij Konďubov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Děnisov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)