Karlos80

Decentní Massiho poliziotteschi, které není až zas tak tvrdé a akční jako jiné kousky z téže doby, postrádá větší dějovou linku, v podstatě tam není žádné vážné spiknutí. Ale i přes tyto všecky nedostatky, které se dají odpustit, jde především o velkou zábavu s notnou dávkou neskonalého humoru, o kterou se tu po většinu času stará opět ve své parádní roli k nepoznání namaskovaný Tomas Milian. Jeho kudrnaté kadeře neměly chybu, stejně tak jako všechny ty jeho sáhodlouhé rozhovory se všemi v jeho blízkosti, hlavně pak s malým dítětem, které většinu času měl v sedačce na zádech s přivázanou hračkou..Nejvíc mě dostával, když s ním mluvil a stále se otáčel napravo nalevo s pocitem, že tam za ním někde stojí:-) Je to vlastně na první pohled docela sympaťák, přestože je to zločinec:-) Na straně zákona pak jistě upoutal pozornost Luc Merenda jako mladý sympatický komisário Ghini, ale to je tak asi všechno. Film zas není kdovíjak působivý, ale nějakou tu akci i drobné násilí tu vidíme a pak především jde, jak už jsem psal, o neskonalou zábavu.. ()

Martin741

Rezisera Stelvia Massiho /C´e Sartana- Vendi la pistola e comprati la Bara/ moc nepoznam, viem ze tocil tento diel Sartanu. Kazdopadne rezisersky nic moc, ani moc drsne nie je toto poliziotteschi, len take ... rezisersky odbite, natocene bez chuti, bez zaujmu a hlavne bez lasky k filmu. To poznam, nejsem totiz vystudovany filmovy teoretik -elitar, vyhybam sa im, nemam a nechcem mat s tymito ludmi nic spolocne, a nesaham si na prirodzenie pocas rozhovorov na filmovej teorii - sam som zaviedol filmovu prax a dobry film spoznam rychlo. Miliana som videl, ale prisiel mi tu zbytocny, ani nemal co hrat, Franco Citti /Kytice z tisice a jedne noci, Mamma roma/ nic nepredviedol, Milian s prepacenim len mlel hovna Karle, takze ja som sa nezasmial ani raz, ale zato nuda - nudy tu je pozehnane, este aj s planym tempom a mizernymi hereckymi vykonmi. V poliziotteschi nikdy nebolo treba hereckych vykonov. Takze Milian nebol hlavnou hviezdou, ako som pisal, zbytocna postava, film by dobre fungoval i bez Miliana. Pre mna bol hlavnym tahunom Luc Merenda /I corpi presentano tracci di violenza carnale, Il Conto e chiuso/ - tento herec ma na konte cca 44 filmov, hlavny uspech priniesli 70s roky minuleho storocia a hlavne Taliansko a jeho filmy. V 60s rokoch nemal nic, a v 80s akurat natocil 1 dobry film s Paolom Villaggiom - komediu Bajecny Fantozzi. 78 % ()

vitekpe

Slusne natocene poliziotteschi, kteremu kraluje "hospodsky" Milian se svym zvlastnim humorem. :-) Merenda jako polda. Film ale postrada spad a vyraznejsi akci, a chvilemi nudi. Skoda. ()