Setkali se v autobuse. Ona, choreografka a on, mladík, který přijel do Bombaje pouze proto, aby uskutečnil svůj velký sen - stal se filmovou hvězdou. K tomu mu zbývá poslední krůček - musí se naučit tančit, což je pro každého bollywoodského herce nezbytné. :-) Jedna a jedna se dají dohromady a tak ho začne Reva učit tančit. A jak jinak - zamilují se do sebe a spolu se protloukají směrem ke slávě a k výsluní filmového průmyslu. Ale zatímco Abhinav je ochoten ze svých představ a principů slevit, tvrdohlavá Rekha se jich v žádném případě nechce vzdát. A tak Abhinav letí po pomyslném žebříčku prudce nahoru, ale Rekha zdánlivě zůstává tam, kde byla - se svým osobitým pojetím tance. (bolly.cz)

Remini

Strašne sa mi zapáčila hudba, tak som si povedala, že si to pustím. Predtým ma od toho odrádzali mnohé negatívne komentáre na nete. Rozhodne stál za to. Prvý film od Rama Gopala Varmu, ktorý som videla. Realistické, pekné, super choreografia tancov (mix baletu, jógy a stepovania). Abhi hral krásne a Antara Mali skvelo ovládala svoje pohyby. Všetci zúčastnení boli dobrí a naozaj som nevedela, kam to speje a aký bude koniec. Len škoda, že sa režisér príliš zameral na Antarine telo a jej hruď v príliš tesných a malinkých tričkách. Bez podprsenky. Možno to páni ocenia, ja teda nie. Takže "len" 4* ()