Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová,  drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí… (Česká televize)

Recenzie používateľa Petak3 k tomuto seriálu (6)

Adikts (2024)

Hodne nevyrovnany, napul genialni, napul sračka ()

Adiktologové (2024) (E01)

Šílená blbost, ideální na to si pustit o půlnoci, zalejt to pár dvanáctkama než u toho člověk před spaním vytuhne.  Každopádně celý je to hodně nevyrovnaný, což by asi i mělo, když je to o drogách, míchá se tu maximální trapnost s geniálníma scénama.  Ze začátku mě otravoval ten mám piči debílek, ale ve druhém díle je s ním už docela prdel.  Výhoda je krátká stopáž, asi určitě dokoukám. Zatím 50%. ()

Zkratky (2024) (E02)

Začínám se bavit, určitě lepší a zábavnější a vtipnější než první díl. Permanentní erekci nechceš prostě. 65% Jedinej mínus za prázdnej sex na začátku, jsou doslova desítky tracků, co by se sem hodily víc, ale to by musel mít ten Sedlák sedláckej něco naposloucháno. ()

Superpowers, dědek (2024) (E03)

Zatim nejlepsi díl, extrémně real zvažoval jsem i plnej pocet protoze klasicky podhodneceny ale jeste pockam jestli nebude lepsi dil, narazky na OF U Maxe me taky bavi, uz zacal bejt zabavnej debilek “Mel jsem te radsi kdyz si byla blbá jak hovno” … -“moc tě miluju”   -“mrdej mě”   :( :Ddd ()

Shit happens (2024) (E04)

Dil od dilu lepsi a vetsi prdel, Max si to bere celé pro sebe!  Tady uz ten plnej dam, super zabava. Petr mohl hrát místo toho cikánka v bangeru a bylo by lepší. ()

Nespalme to krásné v nás (2024) (E05)

:( zacina to upadat, snad finale zachrani a ukážou tam alespoň, jak udělat z jedničky trojku nebo něco jiného užitečného do života. Ten hlubokej a dramatickej přesah tu vůbec nefunguje, působí až parodicky, když to celý byla vlastně crazy blbost. ()