Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová,  drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí… (Česká televize)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (5)

Adikts (2024)

Dlouho jsem nedal seriálu jednu (navíc alibistickou) hvězdu. A možná nikdy..? Všechno je jednou poprvé. P.S.: Ty kecy o Srbsku ve mně evokovaly ultraeklhaft Srpski film. A nejenom ty kecy. Pokud šlo o záměr, tak ten se zdařil. Tyhle 2 produkty (nic jinýho to není) mám ve stejným, nevábně čpícím fochtlíku. ()

Zkratky (2024) (E02)

Čeho je moc, toho je moc. Adam Sedlák není posel zpráv o životě generace mileniálů. Tohle není jejich výkladní skříň. Adikts jsou hororová pohádka o životech lidí, kteří neexistují, založená na situacích, které se nikdy nikomu nestaly. Modří už vědí, že tomuhle žánru říkám cool hovno.#mokrysnyadamasedlaka #estetikahnusu ()

Superpowers, dědek (2024) (E03) odpad!

Nechutně odporná, ujetá, zbytečná sračka. Jedna se pobleje na druhou, ta vypadá, že je z toho v rauši, profesor ji v tomhle stavu div nepřefikne (na pitevně, před dalšími spolužáky)… Tohle je opravdu produkt ČT 2.0. Ocitnout se to omylem v klasické bedně, tak můžou zavřít krám. Revolta beze smyslu. ()

Shit happens (2024) (E04) odpad!

ČT našla způsob, jak zaujmout nejmladší diváky. Věřím, že statistiky sledovanosti trhají rekordy. Nebudu tady moralizovat, ale tohle jinak kromě odměn za dobrý čísla nepřinese nikomu nic dobrýho. ()

Nespalme to krásné v nás (2024) (E05) odpad!

Takže už vím, že fentanylová náplast dobrý a z šestýho dílu bych si rád odnesl třeba recept na piko. ()