Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 1
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

Recenzie používateľa otík k tomuto seriálu (9)

Vytoč môjho agenta (2024)

Rozjezd nic moc, střední pasáž moc dobrá, závěr slabší. Není to vůbec špatný seriál, jen je potřeba s ním mít trpělivost, strpět trocha sprostých slov, alkoholu a sem tam ujetých postav a hlavně je třeba si v každém díle užít herecké velikány, kteří v jednom z dílů hostují. Hlavně kvůli nim stojí tento seriál za shlédnutí. PS: nejlepší z hostů byl Polívka:-) ()

Episode 1 (2024) (E01)

No první díl zatím teda docela divný. Budují se vztahy, poznáváme, kdo je kdo, ale asi od poloviny to začne docela nudit. Uvidíme, moc tomu ale nedávám. ()

Episode 2 (2024) (E02)

Druhý díl ještě horší než první. Vtip žádný, spousta sprostých slov z úst Issové (propána PROČ???), připomenutí Adamovské a Medvecké OK, ale žádný zázrak. Zelenka trapně stojí opodál, ani neví, proč tam vlastně je. Děsná kecačka, která zaujme snad jen děním kolem smrti šéfa agentury a snahy jeho manželky agentury se zbavit. Fakt bída. ()

Episode 3 (2024) (E03)

Janžurka s Remundovou super, ale zbytek nuda, nuda, nuda. Je to šíleně ukecané, nezáživné, neobjevné. Vydržet do konce fakt problém. Nevím, jak seriál uchopit a tento díl mi moc nepomohl. ()

Episode 4 (2024) (E04)

Konečně díl, který mě potěšil a pobavil. Maštalír v hlavní roli, naprosto super, Pauhofová snesitelná, intimní napětí mezi Issovou a Štěpánkovou by se dalo krájet, velmi podařený konec. Tohle byl díl, který mě navnadil na další sledování bez odporu. Jen tak dál. ()

Episode 5 (2024) (E05)

Další z dílů, které stojí za to vidět. Jiří Havelka hraje perfektně, Majer i Slovák Loj jsou super. Zato linka Kronerová s Stankem je zcela zbytečná. V hlavní roli je však Hádek, který je super. Seriál konečně začíná bavit, kéž by to tak i pokračovalo. ()

Episode 6 (2024) (E06)

Prozatím nejlepší díl. Skvělí Langmajer a Marcinková, pokračuje vztah Issová a Štěpánková, konec taky super. Konečně má seriál obrátky, už se těším na další díl. ()

Episode 7 (2024) (E07)

Polívka je neskutečně dobrý, s Kronerovou super herecká dvojka, jinak se vše točí kolem Maštalíře, zbytek je nezajímavý. Byl to místy fakt vtipný díl, pobavil a potěšil. Škoda, že se seriálu v televizi divácky nedařilo, začátek byl krušný, ale do finále vede zábavná cesta. ()

Episode 8 (2024) (E08)

Některé dějové linky jsou uzavřeny (Issová, Hádek), jiné zůstávají otevřené (agentura, Mastalír). Díl není tak moc zábavný jako předchozí dva díly, přesto potěší scény s Dlouhým a Sokolem. Přesto jsem od závěrečného dílu čekal víc. ()