Čmuchalové

Akčný / Krimi / Dráma / Thriller / Športový
Južná Kórea, 2023, 8 h 9 min (Minutáž: 55–74 min)

Tři zaměstnanci dobrotivého finančníka se rozhodnou společně zničit krutého lichváře, který sdírá z kůže chudé lidi. (Netflix)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (9)

Čmuchalové (2023)

Příjemná a brutální jednohubka. V čem je tenhle příběh jiný? Ty postavy! Už dlouho jsem neviděla v seriálu tak dobrou práci s postavama. Každý si svou přirozenou cestou jde tím odkud se od začátku posune až na konec svého příběhu. A stejně tak i u zaporáků. Jako jo, od začátku jsem jim přála jenom to nejhorší. Ale ke konci? Tisíckrát hůř na ně! Jenom trochu škoda uspěchaných svou posledních dílu (vzhledem k tempu předchozímu, byť špatné to nebylo). Prostě naprosto perfektní  :) ()

Epizoda 1 (2023) (E01)

Začíná to vážně dobře. Ústřední dvojka je vážně sympatická. Hlavní parchant vážně odpornej a jde si za svým za každou cenu. Navíc, stačí napsat "závěrečných deset minut", a všem je jasný, že já na tohle budu rozhodně dál koukat  :) ()

Epizoda 2 (2023) (E02)

Na první pohled vyřešený problém s dluhem vystřídalo něco mnohem hnusnějšího. Takže je jasný, že každá normální osoba ví, na jakou stranu se postaví... ()

Epizoda 3 (2023) (E03)

Díl, který především vysvětlí, jak se semlela minulost, aby byla pochopena přítomnost. Super  :) ()

Epizoda 4 (2023) (E04)

Nó, tak úvod skvělý. Stejně jako zavěčný souboj s časem. To se moc povedlo  :) ()

Epizoda 5 (2023) (E05)

Tak tohle bylo značně drsný a potom ještě drsnější. Ať děcka ví, že tohle není žádná prdel? ()

Epizoda 6 (2023) (E06)

No, tak to bylo jedno velký au. A je jedno, že jste v partě těch dobrej. Protože těm se nic nikdy nestane? Tady fakt ne  :( ()

Epizoda 7 (2023) (E07)

Večer: Co můžeme ztratit? Tak je vožereme a zjistíme, co jsou zač. Ráno: To všechno jsem jim nasliboval?! ()

Epizoda 8 (2023) (E08)

Neskutečně fajn zakončení příběhu. To se moc povedlo  :) ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD