Hudební producentka objeví skrytý talent u mladého rybáře, který ale neví, jestli je připravený na hvězdnou kariéru – a na lásku. (Netflix)

www

Hezký příběh o rybáři který najde štěstí a lásku prostřesnictvím hudby. První polovina filmu byla velice povedená, nechyběl nějaký lehký zvrat a zaváhání hlavního hrdiny, kvůli své nedůvěře ze šance kterou mu nabídli. Bohužel pak na scénu dorazí velký zvrat s návratem kamaráda a za mě tohle bylo absolutně degradovalo celý film... Život není pohádka, ale mrzí mě že celý film nebyl natočený ve stejném duchu jako jeho první polovina - byl by to krásný příběh rybáře, který díky hudbě získá bohatství, lásku a kariéru, bez velkých zvratů a vrcholem by bylo získání rodiny. ()

tein

Kycovita prvoplanovana nezazivna zdlouhava romantarna pro ztrestene a nadrzene pubosky, kde se radoby drsnak chova jako hystericka buznicka (rozhodne nemysleno homosexual), jez kvili jako by jej nekdo nakopal do rozkroku. Pubosky z toho dojaku asi chrochtaji blahem, jelikoz navic hlavni postava skvele odpovida moderni verzi drsneho ac citliveho a romantickeho hezounka / prince z pohadky, ale clovek se spetkou rozumu, vkusu a sluchu u toho musi zakonite trpet. ()

Luciee113

Celkově se mi zdál příběh velmi velmi slabý. Kromě krásně zazpívané písně, kterou zapěl náš rybář hned na začátku filmu v baru, mě tam nic jiného nechytlo. Pak už tam byla docela nuda. Škoda. Ani nevím, proč tomu dávám ty dvě hvězdičky... Aha, už vím... Asi proto, že tam na konci nikdo neumřel. Kdyby nedejbože jo, já bych dala odpad a ostatní by sázeli po 5* , páč je to v poslední době hroooozně mooooc oblíbený:/ ()

Katie88

Příběh je pěkný, ale chybí tomu kvalita zpracování. Ty motivační řeči o nové rodině na konci pak působí dost trapně, protože za celou dobu sledování tam žádná velká hloubka není. Výsledkem je jeden velký kýč a navíc mě dostávalo, že porovnávali sice hezky zpívajícího popovýho zpěváka s rockovou hvězdou. Jasný, hudba je jen jedna, ale to porovnání je opravdu směšný. Tak na 2,5 hvězdy. ()

klukluka odpad!

Potoky slz, silná gesta, nenahraditelné ztráty, zbytečné, ale neodvratné prohry, výčitky a zrady, v součtu desítky minut zjihlých pohledů, všichni ranění, v problémech a věčně v tenzi- prostě kýč, kýč, kýč- jak ten bič. Ale pochopím, když se to bude líbit. Adonis s andělským hlasem se zamiluje do kromobyčejné holky- ano, takže do tebe, do tebe, a do tebe samozřejmě taky. Což o to, tenhle Elliot/ Christopher vypadal a zpíval luxusně, ale to neznamená, že tady každá druhá scéna nebyla zbytečně natažená plus mínus o 3 minuty. Byla. A nejen proto je to pro mě totální propadák. ()

• Film sa natáčal v Kodani, Frederikshavne, Aarhuse a Ebeltofte (Dánsko). (Arsenal83)