The Wild

• Južná Kórea 더 와일드
všetky plagáty

dannyyy

Klasická Korejská gangsterka, kde osobní střety jsou fajn, ale jsou krátké a není jich mnoho, krví se ale nešetří. Příběh je ponurý a drsný, ale viděl jsem mnohem lepší filmy stejného typu z Koreje, takže lepší průměr. ()

EvilPhoEniX

"Pes nikdy neopustí svého Pána, ale Pán psa!" Příjemná korejská gangsterka,kterou táhnou výborní herci a fajn příběh, jen ji chybí výraznější akčnější sekvence, ale jinak jsem spokojen. Příběh sleduje talentovaného boxera, který při zápasu zabije svého protivníka a jde si odsedět 8 let do vězení a hned po návratu se vrací ke svému příteli, který si zvolil život gangstera a je teď jeho pravá ruka, to se však moc nelíbí jiným poddaným a začínají rozpory. Park Sung-woong si střihl výborného záporáka v seriálu Čmuchalové, tady teda hraje hlavního hrdinu ( za mě má ten chlap xicht hajzla, takže se mu těžko fandí, ale hraje výborně) a potěší i Oh Dae-hwan v roli Gangstera či Joo Suk-tae, který tu hraje věčně sfetovaného zkorumpovaného policistu. Film je docela komorní a jen o pár postavách, jde vidět, že jde o Debut, takže režisér neměl moc velké ambice, ale snaha tu je. Nejlepší akce přijde až v samotném závěru, je tu pár krátkých drsnějších soubojů, ale na to, že je hlavní hrdina boxer jsem čekal prostě více. Finále je docela překvapivé a došlo taky na zvrat, takže za mne dobrý film, který fanoušky korejských gangsterek neurazí, ale není to Top Grade quality. 65% ()