Skupina dělníků jde zkontrolovat zvláštní zdroj energie, která vychází z opuštěné chicagské budovy. Náhodou zde objeví opuštěnou laboratoř a vypadá to, že v ní byla aktivována síla, která otevřela bránu do paralelního světa. Náhle se všichni octnou v šíleném zrcadlově obráceném světě, kde je spousta krutých a divokých kanibalských lidí podobajících se pavoukům. Proti rostoucí mase pavoučích lidí a jejich strašlivé královně bojuje primitivními zbraněmi zmenšující se skupina těch, co přežili. Lidé teď musí spojit své síly, aby vládkyni porazili a našli cestu ven z tohoto děsivého a zrádného světa. (Universal)

Campbell

Obstojný tv film o druhé dimenzi a hnusných zmutovaných pavouko lidí. Čekal jsem popravdě něco jiného ale lepší než nic. Všechno je sice hodně levné a už jenom procházení po městě bylo tragické(obešly 3 domy a konec). Navíc mě štvalo jak na začátku byla všude pavučina a pak už ne. V tomhle případě je film Webs dost odfláklý. Ale po stránce zábavnosti nemůžu moct vytýkat třeba masky vypadají celkem usměvně a zuby těch pavoukolidí nemají chybu. A konec je prostě dobrá akce, takže zábava zaručena. ()

fcreading

Aj keď to je televízny film, má to pomerne slušné tempo, dobré sa to vlečie a celý film nám ubehne čo nevidieť. Kamera je v pohode, hudba takisto, efekty sú otrasné, hlavne ten pavúk na konci je úbohy. Jediné, včom je to dobré je hlavne že sa nedostavuje nuda, akčné scény sú priemerné a musím ešte spomenúť ľudí ktorý majú na rukách ostré drápy, ktoré sú velmi ostré, no a herecké výkony niesú bohviečo, ale videl som aj horšie 60 percent. ()

Gemini

Laciný televizní pavučinový ranec-sranec, za který by se tvůrci nemuseli až tak stydět v případě, že by šlo o epizodu Krajních Mezí... a i na tu by to bylo scénáristicky dost slabé. Na deklamování šablonovitých frází spojovaných v obdobně nápadité dialogy je potřeba herce alespoň nějakých kvalit - a to tady splňuje jenom Colin Fox:P Ale ač dementní, má to pořád nějaký odněkud někam se ubírající děj, což třeba opusy typu Skeleton Man nemají:) Bohužel takhle to je jen esence filmařského neumětelství, kterou nejde doporučit ani k perverznímu pobavení (narozdíl od zmiňovaného Kašpar van Dýnovského spektáklu). Konec-zvonec a 20%. ()

AlistairMir

Já mám tyhle blbiny docela rád. Film co nemá žádné ambice, nebere se ani trochu vážně a chce jen aby jste na 80 minut vypli a pokud možno se odreagovali. U mě se mu to podařilo. Cpal jsem se grilovaným kuřetem, zapíjel to coca colou a sledoval jsem jak Ríša s nemožným účesem ve vytahaném svetru likviduje pavoučí lidi a sbližuje se s jednou blondýnkou. Film je tak strašidelný že se u něj bude smát i vaše dítě předškolního věku, ale je to celkem sranda. Možná už to v životě neuvidím ale je tu možnost, že si to za rok nebo dva pustím znova jen tak z legrace. Prostě pohodovej tv film a dle finální scény se můžeme těšit na pokračování :D ()

rakovnik

Škoda, že tento celkem zajímavý scénář byl realizován pouze v televizní produkci, protože jinak by se jednalo o slušný horror. Takto z filmu čišel nedostatek peněz na každém kroku, obzvláště masky "pavoučích" lidí byly ubohé...umělé zuby a gumové drápy a vládkyně tak zoufale digitální, že by se nelíbila ani Václavu Vorlíčkovi. Ale dvě hvězdy za klasické horrové scény, napětí a lekačky. ()