Las Vegas: Kasíno

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Gary Scott Thompson

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (viac)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiálny text distribútora)

Katarine

Tenhle seriál jsem si tak nějak už prostě oblíbila a po náročném dni je to rozhodně skvělá oddychovka. Navíc se je rozhodně na co dívat, ať už myslím herecké představitele ne jen těch hlavních rolí, ale i vedlejších či takových, které se v seriálu mihnou jen na pár dílů (Sylvester Stallone apod.), nebo to okouzlující prostředí hotelového kasína v Las Vegas, kde se točí v každé vteřině tolik peněz, kolik já za celý život neuvidím. Jo, tohle mě prostě baví. ()

bolf!k

Caan je neuvěřitelnej drsňák a ta role mu sedí. Stejně tak i zbytek mužské sestavy mi je hodně sympatickej. Ale děvčata, to je věc druhá. Prostě pipky, a tak sem si říkal, že by je mohli občas prostřídat, aby se člověk nemusel koukat pořád na ty stejný. Tak či tak je Las Vegas zábavnej seriál na odpoledne. 75% ()

JoKKeR

Pro mě jednoznačná srdcovka tohoto léta...minule to byl dva a pul chlapa a rok dřív zas O.C. další senzační serial ze skvělým vyběrem hercu..muj favorit 1. Josh Duhamel,tohohle borce jsem si oblíbil v Transformers je to simpaták každým coulem....Jmenuju především dalsí s řady, dvě kotátka, Vannesu Marcil a Nikki Cox:-D...Molly mi zas strašne připomína sestřenku, no nemužu si pomoct:-D každej díl je skvělej určo bych dal i 5 ale jak vidím zdejší kritiku ..tssss85%Montesito rullez. ()

Zeck

Některé díly jsou velice nudné a přehnané. "Ede, tady Kim potřebuje za svým přítelem do Los Angeles, jinak prý nebude masírovat naše hosty. Hm, hm vemte si soukromý tryskáč.... Naopak, některé díly jsou velice zábavné a díky zajímavým vztahům hlavních představitelům, kteří na sebe velice často šijí kdejaké boudy, nebo jen přehazují vidlema miliony dollarů, má seriál originální náboj. Vše podtrhuje fakt, že seriál představuje prostřední, do kterého se v životě nedostanu (možná bych měl děkovat bohu). Hlavní postavy se navíc baví o desítkách tisíc dollarů, jako o běžném kapesném a Ferarri považují za trabanta. Dokonalý protiklad třetiny lidstva, umírajícího hlady. 70% / Zeck 22.06.09 ()

Gemini

Naprosto nenáročná pohodovka akorát tak na všední odpoledne. Hlavní hrdinové jsou dostatečně hrdinští a sympatičtí, pokud jde o dámy, tak ty jsou velmi pohledné a typově rozmanité, a všichni všechno řeší převážně s humorem. Jenom musíte tak nějak přistoupit na hru "Vegas je zcela jiný svět" a smířit se s tím, že ty prostřihové záběry na digitální kasíno Montecito jsou (v prvních sériích) dost hnusné:) Dlouho, dlouho jsem vzpomínal, odkud znám tu kočenu Vanessu Marcil (a taky se rozhodoval, jestli je vyztužená silikonem nebo ne, ale to sem nepatří;))... nebýt Tylera, asi bych na to nepřišel, takže tímto mu budiž díky a především budiž věnována vzpomínka rajcovním culíkům nejenom z Bayovy Skály;) Ale jelikož už jsem hrozně dospělý, a hlavně protože ten seriál zas tak moc nežeru, ani ona mě nedonutí dát víc než 70%. PS: Noha Kinema zvládla opět kvalifikovaně znásilnit další zcela nevinnou oběť. Pátá série se v jejím pojetí potkala s novým otravným trendem "naserme do toho rovnou dva reklamní bloky", a (aspoň v září 2011) BYLY ZÁVĚREČNÉ DVA DÍLY ODVYSÍLÁNY V OPAČNÉM POŘADÍ!!! Ono jako ne že by bylo úplně o co stát, protože pátá řada byla prvním a posledním setkáním s tajemným sekáčem Cooperem, a byla utnuta po 19 dílech proti plánovaným 22, což vyústilo v naprosto nedůstojný několikanásobný cliffhanger... Škoda, že dopad "krize" na studio NBC odnesla i Duhamelova parta, zrušení takových tragických omylů jako Nový Knight Rider ale asi nestačilo. Inu rozmařilost Las Vegas se do těžkých časů nehodila. Takže ještě jednou - 70% a díky za tu pohodu, na společníky při učení se na advokátky se nezapomíná... ()

• V seriálu vystupovala řada hudebíků a dalších slavných osobností. Mezi nejznámnější patří například Rihanna, The Pussycat Dolls, Snoop Dogg, Black Eyed Peas, Jon Bon Jovi, Paul Anka, Wayne Newton, Duran Duran nebo James Blunt. (Sony1994)
  • Během seriálu vystřídá Montecito celkem sedm majitelů. (Sony1994)
  • Píseň v úvodní sekvenci se v různých zemích liší. Skladba "Let it Ride" od Charlieho Clousera a Jona Ingoldsbyho byla použita ve všech zemích západní Evropy včetně Velké Británie. ale i v České republice. V mnoha dalších zemích, například v USA a Kanadě, byla použita píseň "A litlle Less Conversatoin" od Elvise Presleyho. (Sony1994)