Čtrnáctiletý Jamie se připravuje na výlet se svým starším bratrem Lukem a oblíbenou sestřenicí Allie. Jaké ho však čeká překvapení, když se dozvídá o nečekané přítomnosti Alliina přítele Dana. Přes prvotní obavy se z narušitele rodinné akce díky jeho smyslu pro humor, sdíleným zájmům a sebevědomí stane Jamieho objekt zájmu. Navíc zde Dan vystupuje v roli Jamieho zastánce vůči Lukovi, který si svého bratra dobírá kvůli nedostatku mužnosti a zkušeností v sexuálním životě. To jeho okouzlení ještě posílí a Jamie dělá vše proto, aby se Danovi přiblížil, zároveň ale musí skrývat své opravdové city. Režisér se rozhodl převést na plátno svůj vlastní queer příběh o dospívání s důrazem na dnešní pojem maskulinity a pozitivního přijetí vlastní fyzické i duševní identity. (Zlín Film Festival)

petrsv

Jamie by měl řešit úplně něco jiného než sexuální orientaci. Ale jsme v Americe, takže v rámci politické korektnosti se film zaměřuje na jiné věci. A navíc je to podle skutečnosti, ač samozřejmě míru umělecké licence zná jen autor. Pěkné exteriéry, herci to zvládli dobře, sympatický Taj Cross, komedie ani ne, ale na druhou stranu ani žádné velké drama. ()